ico_starW książce znajdują się tradycyjne kolędy i pastorałki polskie. Listę utworów uzupełnia jedna kolęda w języku angielskim i jedna z repertuaru zespołu Arka Noego. Bardzo ciekawa propozycja świąteczna dla najmłodszych oraz ich rodzin. Atrakcyjne, kolorowe wydanie na kredowym papierze.

Dzięki kolorowym nutom odpowiadającym kolorom rurek granie jest intuicyjne, a przy okazji pozwala utrwalić nazwy dźwięków na pięciolinii. Gra z nut jeszcze nigdy nie była tak łatwa!

Zarówno nad pięciolinią, jak i nad tekstem podane są chwyty gitarowe, a więc mimo, że gitara nie widnieje w tytule jest to również propozycja dla gitarzystów. Można akompaniować sobie Bum Bum Rurkami do śpiewu uderzając rytmicznie rurką o takiej nazwie jak nazwa chwytu, a także zaprosić do wspólnego muzykowania innych instrumentalistów.

Książka oferuje nie tylko zapis nutowy. Podane są również akordy do akompaniamentu, kolorowanki / zgadywanki oraz naklejki w kolorach nut do użycia z innymi instrumentami, np. pianino, dzwonki (cymbałki).

Kolędy są zapisane kolorowymi nutami w standardzie CHROMA-NOTES czyli zgodnie z kolorystyką Twoich Bum Bum Rurek. Każdy dźwięk ma swój konkretny, niepowtarzalny kolor.

PODGLĄD

 

Wydawnictwo: ABsonic
Format: A4
Ilość stron: 42

txt_galeria
Kolorowe KolędyEnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiРусскийEspañol